Chobotnice za oknem ponorky

Novinky

NATRUC – FESTIVAL S PŘÍBĚHEM

Zdravím přátele festivalu Natruc. Dostávám řadu pěkných a povzbudivých dopisů, stejně tak výzvy, aby se festival Natruc opět konal. Pro nás je to motivující a za krásné zprávy děkujeme. Proto Vám chci oznámit, že 20. ročník se bude konat 24. 8. 2019 na kolínské posvícení. Místem konání bude tradičně Kmochův ostrov v Kolíně. Průběžně budete informováni o předprodeji, kapelách a novinkách festivalu.

Za organizační tým bARRY

Ročník 2018 se nekoná

Vážení přátelé festivalu Natruc,
musím Vám sdělit smutnou zprávu, ale letošní ročník festivalu Natruc se z organizačních důvodů nekoná.
Děkuji za pochopení.

O zaplacenou částku předplatitelé nepřijdou. Vrátí jim ji Ticketstream.

Aleš Bureš

Natruc 2018 se blíží

Vážení přátelé festivalu Natruc. Dovolujeme si Vám oznámit příznivou zprávu. 20. ročník festivalu Natruc se bude konat ve dnech 31.8.2018 – 1.9.2018 na Kmochově ostrově v Kolíně. Sledujte průběžné informace, především o účinkujících a předprodeji.

Přijďte s námi oslavit 20. narozeniny, těšíme se na Vás.

bARRY a Tom.

20. ročník se nekoná

Vážení příznivci festivalu Natruc,

musím Vám s politováním oznámit, že se letošní 20. ročník nebude konat. Důvodem je můj zdravotní stav. Přestože mám skvělý organizační tým, který by festival připravil, stresu a odpovědnosti bych se nezbavil. Musím si dát tedy pauzu, odpočívat a dát se dohromady. Věřím, že festival bude v příštím roce pokračovat dál. Příznivci Natrucu, kteří si zakoupili vstupenky na festival v předprodeji na GoOut o své peníze pochopitelně nepřijdou.
Důležitá informace: Koncert Tomáše Kluse 14. dubna 2017 ve Starých lázních v Kolíně samozřejmě proběhne.

bARRY – zakladatel a hlavní organizátor festivalu Natruc

Předprodej na rok 2017 zahájen

NEJLEVNĚJŠÍ VSTUPENKY na NATRUC 2017 budou k mání už DNES od 18:00 pouze na GoOut.cz.
Máme pro Vás speciální vánoční nabídku – 1 lístek za 250 Kč a 1+1 za 400 Kč.
Neváhejte, akce je limitovaná počtem lístků a platí jen do 31. 12. 2016.
Kupujte na stránce VSTUPENKY.

Line-up 2016

Odtajňujeme line-up pro ročník 2016. Můžete se těšit na 30 kapel na třech pódiích.
Celý článek…

Končí vlna předprodeje za 350 Kč

Brány festivalu Natruc se otevřou 6. srpna. Vstupenky za výhodnou cenu 350 korun můžete sehnat do konce června třeba v Městském Informačním Centru Kolín a Informačním centru Města Kutná Hora a dalších místech, nebo na portálech Ticketstream, Ticketpro a TicketPortal.

Na koho se nejvíc těšíte?

Nový web je tady!

Festival Natruc dnes spouští nové webové stránky! Letos jsme měnili vizuál a webovky nemohly zůstat pozadu. Tak jsme je pro vás vylepšili, zpřehlednili a zmodrenizovali. Podívejte se na www.natruc.eu a napište, jak se vám líbí, nejlépe na náš Facebook.

Vyhlášení Natruc Talent 2016

Je čas vyhlásit výsledky soutěže Natruc Talent. Byl to velice těsný souboj, ze kterého jako vítěz vyšla skupina Mangabej. Druhé místo obsadili Stripes of Glory a třetí byla BRUTÁLNÍ JAHODA.
Spolu s těmito kapelami si na Natrucu 2016 zahraje také Nanosféra, která dostala od poroty Divokou kartu.
Všem moc gratulujeme!!!

Natruc Talent 2016 – hlasování

Ze skoro stovky přihlášených kapel vybrala porota (Martina Jablanovská, Ondřej Štindl, David Krédl, Pepa Podolák, Jiří Červín, Jan Pešout z Ponorky 76) deset finalistů.

Nyní je na vás a vašich hlasech, které z kapel zahrají 6. srpna na 19. ročníku festivalu Natruc v Kolíně.

Hlasovat pro kapely můžete v postranní liště. Je k tomu třeba se přihlásit pomocí služby Facebook. Hlasování bude ukončeno 29. 5. ve 23:59.

Celý článek…

Porota Natruc Talent 2016

Představujeme porotu Natruc Talent, kterou jsme tentokrát vybrali z novinářů, kteří jsou propojeni s hudebními projekty:

  • Martina Jablanovská: Rock&Pop, Help Music
  • Ondřej Štindl: Radio 1, ECHO 24
  • David „Dejvy“ Krédl: Radio Beat, Radio Kiss
  • Pepa Podolák: Radio Patriot
  • Jiří Červín: Kolínský Pres, Kutnohorské Obzory
  • Ponorka 76: Fanzin časopis o regionálních kapelách

Celý článek…

Insania na Natrucu 2016

Představujeme další hudební lahůdku, která se poprvé objeví na Natrucu. Bude to dnes již legendární brněnská kapela INSANIA. Tato crossoverová banda získala několik cen Anděl a na svém americkém turné hrála mimo jiné po boku takových kapel jako Killing Joke. Bude to masakr!

Kurtizány z 25. Avenue na Natrucu 2016

Kultovní pražská klubová kapela Kurtizány z 25. Avenue poprvé vystoupí na festivalu Natruc. Skupina v čele s charismatickým Tomášem Varteckým dost přitvrdila a připravila pro vás speciální festivalový set.
Lístky kupujte na tady!

Natruc Talent 2016

I letos přichází festival Natruc se soutěží NATRUC TALENT, která má za úkol objevovat nadějné mladé kapely napříč hudebními žánry a dát jim šanci si zahrát na renomovaném hudebním festivalu.

Kapely, které se chtějí soutěže zúčastnit, mohou od 1. 2. do 31. 3. 2016 zasílat maximálně dvě nahrávky v digitální podobě (mp3) na e-mail talent@natruc.eu. Do finálového kola vybere odborná porota deset skupin, z nichž pak fanoušci v internetovém hlasování na stránkách festivalu Natruc zvolí tři vítězné. Ale pozor, jednu další bandu si ještě zvolí i porota. Všechny čtyři kapely si pak 6. 8. 2016 zahrají na festivalu Natruc.