AKTUALITY

LINE – UP!

Dámy a pánové, máme tu kompletní line-up jubilejního 20. ročníku kultovního festivalu Natruc, který se bude konat v sobotu 24.8. 2019 na Kmochově ostrově v Kolíně! Brány nejkrásnějšího festivalového areálu se otevřou ve 12:00. Zlevněné vstupenky kupujte na Ticketstream nebo v lokálních infocentrech.    

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

SOUTĚŽ O VSTUPENKY

20. ročník se blíží a my tu pro Vás máme soutěž o dvě vstupenky na letošní Natruc. Natoč video, ve kterém odpovíš na otázku, NATRUC ČEMU BY MĚL BÝT LETOŠNÍ NATRUC? Video dej na svůj Instagram pod #NatrucSoutez2019. Naše porota pak vybere jednoho z Vás, který dostane dvě volné vstupenky. Tak neváhejte a zapojte se do soutěže… Třeba vyhraješ zrovna ty!

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

NATRUC – FESTIVAL S PŘÍBĚHEM

Zdravím přátele festivalu Natruc. Dostávám řadu pěkných a povzbudivých dopisů, stejně tak výzvy, aby se festival Natruc opět konal. Pro nás je to motivující a za krásné zprávy děkujeme. Proto Vám chci oznámit, že 20. ročník se bude konat 24. 8. 2019 na kolínské posvícení. Místem konání bude tradičně Kmochův ostrov v Kolíně. Průběžně budete informováni o předprodeji, kapelách a novinkách festivalu. Za organizační tým bARRY

POKRAČOVAT VE ČTENÍ