INFORMACE

Důležitá upozornění
Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do areálu festivalu vnášet jakékoli skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoli druhu, drogy a  omamné látky, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty, otevřený oheň, deštníky, laserová ukazovátka, magnetofony a profesionální fotoaparáty a kamery. Rovněž není dovoleno vnášet do areálu festivalu vlastní jídlo a nápoje. V areálu je dostatek stánků s občerstvením a mycích nádob s vodou. Do areálu platí zákaz vstupu psů i jiných zvířat. V areálu festivalu je zakázáno rozdělávat oheň. Do areálu platí zákaz vjezdu jakýchkoli vozidel včetně motocyklů a jízdních kol bez povolení.

Mapa areálu

Internet
Abyste mohli využívat naše aplikace, sdílet své zážitky z festivalu Natruc a nemuseli se bát přetížení sítí, bude po dobou festivalu na celém ostrově fungovat vysokorychlostní wifi od společnosti JON.CZ.
U stánku této společnosti si můžete rovněž zdarma dobíjet své mobilní telefony.

Jak se k nám dostanete
Areál festivalu má velmi dobrou dopravní obstužnost. Nachází se v těsné blízkosti od vlakové zastávky a nedaleko vlakového i autobusového nádraží.

Vlakem
Pokud jedete od Prahy a máte možnost jet osobním vlakem, je pro vás nejlepší vystoupit na vlakové zastávce Kolín – zastávka. Jestli jedete z jiného směru nebo od Prahy rychlíkem vystupte ve stanici Kolín – hlavní nádraží. Pozice vlakového nádraží i zastávky je naznačena níže na mapce společně s cestou na Kmochův ostrov.
Veškeré jízdní řády vlaků lze dohledat na stránkách www.idos.cz

Autobusem
Ať jedete z jakéhokoli směru je výhodné vystoupit na autobusovém nádraží a dále pokračovat pěšky po trase vyznačené na mapce. Pozice autobusového nádraží je naznačena níže na mapce společně s cestou na Kmochův ostrov.
Veškeré jízdní řády autobusů lze dohledat na stránkách www.idos.cz

mapa-Jak-na-festival-Natruc-pesi

Autem
Pro cestu autem je nejlepší využít možností plánování tras některé ze služeb jako mapy.cz nebo mapy.google.cz pro navedení do Kolína. K lepší orientaci v Kolíně přikládáme níže mapku s vyznačenými trasami z hlavních příjezdových cest. Na mapce jsou také vyznačena veřejná parkoviště v okolí festivalového areálu. Na Kmochův ostrov je povolen vjezd pouze vozidlům s povolením. Proto prosíme využijte některé z parkovišť v Kolíně a dorazte do areálu pěšky.

mapa_auta_nova_lavka

Ubytování
Kromě stanování můžete využít také penziony a hotely v Kolíně. Přehled možností ubytování naleznete na TripAdvisor.cz.

Stanování
Stanování na ostrově je možné mimo festivalový areál. Místo bude vyznačeno cedulemi Stanové městečko. Stanování je zdarma. Za stany ani věci v nich uložené neručíme. Kapacita stanového městečka je omezena. Stanovat lze od soboty dopoledne do nedělního odpoledne.